Sprzęt - czyli czym dysponuję.

 

Dysponuje wysokiej jakości sprzętem fotograficznym. Zdjęcia wykonuje wyłącznie za pomoca pełnoklatkowych lustrzanek cyfrowych firmy NIKON.

Posiadam bardzo dobry jakościowo zestaw obiektywów.

Zawsze zabieram ze sobą zapasowy APARAT, OBIEKTYWY, AKUMULATORY i inne przedmioty po to, aby nie przejmować się ewentualnymi usterkami.

 

Dzięki sprzętowi wysokiej jakości mogę wykonywać zdjęcia w nawet bardzo ciężkich warunkach oświetleniowych i pogodowych.

Do sesji zdjęciowych w plenerze posiadam w pełni mobilne oświetlenie studyjne oczywiście z przenośnym źródłem zasilania.

Mogę zabrać w plener tła, akcesoria, lampy i wiele innych elementów i w zupełnie dzikim miejscu stworzyć profesjonalne warunki studyjne

 

Bardzo łatwo potrafię dostosować się do zainstaniałych okoliczności i warunków zarówno związanych z miejscem jak i kapryśną pogodą. Wysokiej klasy sprzęt wzbogacony o bogatą gamę akcesoriów wspomaga i usprawnia moją pracę zarówno jako Fotografa Ślubnego jak i również w przypadku zdjęć portretowych, aktu, reklamowych, panoram wnętrz etc. Własne mini studio również jest cały czas "aktywne" i intensywnie wzbogacane o coraz to nowy sprzęt.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Łukasz Siemaszko Fotografia
Google

Kopiowanie i rozpowszechnianie testów, obrazów bez mojej zgody jest surowo zabronione.