Fotografia Portretowa i Aktu Artystycznego


czyli klasyczne zdjęcia portretowe, rodzinne oraz aktu artystycznego, zdjęcia ciążowe.

 

Zdjęcia portretowe oraz aktu artystycznego wykonuję w swoim studiu a także o ile pogoda dopisze to w plenerze a także na życzenie mogę je wykonać np. u Państwa w domu lub zupełnie innym miejscu. Zdjęcia wykonuję najczęściej na terenie miasta Zielona Góra, ale również odwiedzić mogę okoliczne miejscowości tj.: Nowa Sól, Sulechów, Kożuchów, Żary, Żagań jak i również dalsze miasta, województwa. Pracuję na terenie całego kraju. Poniżej przedstawiam ujęcia przykładowych zdjęć jakie wykonałem zarówno w swoim studiu jak i plenerze. Zapraszam również do obejrzenia całej galerii zdjęć portretowych oraz aktu.

Każda ofertę mogę przygotować dla Państwa indywidualnie, jednakże najczęściej z sesji powstaje 20 porządnych zdjęć, które mogę dostarczyć w formie elektronicznej lub też wywołać jako klasyczne odbitki, obrazy na płótnie czy też plakaty.

fotomodelki, zdjęcia portretowe, glamour, zdjęcia mody
Cała galeria zdjęć portretowych


Akty można obejrzeć w całości po przejsciu do galerii. Akty dozwolone są tylko dla osób pełnoletnich.

Akt artystyczny, zdjęcia kobiet, akty męskie, fotografia aktu
>> Akt artystyczny - cała galeria <<

 

 

 

Człowiek staje się najczęstszym obiektem fascynującym fotografów od wielu dziejów. Najstarszą formą fotografii jest portret. Polega on na zobrazowaniu wyglądu w jak najlepszym ujęciu. Przy fotografii portretowej bardziej wyostrzone stają się wady
i niedoskonałości człowieka. Dlatego dość istotne w tej dziedzinie jest ich zatuszowanie
i skupienie się na wyrazie twarzy i wrażeniu danemu przez osobę. Dobrym efektem przedstawienia portretu staje się nasz uśmiech. Zdjęcie w jakiś sposób powinno uzewnętrzniać naszą osobowość. Jeśli zaczynamy mówić o fotografii aktu to należałoby wspomnieć ze nagie ciało zawsze fascynowało wielu artystów czy to w obrazach, rzeźbach, czy zdjęciach. Akt nie stanowi zwykłej nagości, ale w swojej formie wychodzi poza jej granicę, nazywając ją sztuką. Wykazuje się on kreatywnością i odpowiednim podejściem
w stosunku do modelki. Przy fotografii aktu bardzo istotny staje się komfort fotografowanego. Tak jak przy portrecie ważny staje się wyraz twarzy, ale dołącza do tego odpowiednia poza ciała. Zdjęcia o takiej tematyce pozwalają na uwiecznienie naszego ciała takim jakim było w młodości.

 

Google

Zdjęcia portretowe są niewątpliwie najstarszą formą fotografii. Tradycja przez wieki niewiele się zmieniła, zaś jakość wykonywanych zdjęć poprawiła się diametralnie. Z każdym rokiem zdjęcia stają się coraz lepsze, przybywa pomysłów a także miejsc na kartach pamięci. Zdjęcia portretowe do dziś cieszą się ogromną popularnością. Mogą przybierać różne formy. Począwszy od pozowanych zdjęć samej twarzy, dające możliwość upamiętnienia walorów skrytych we fryzurze, oczach, rysach twarzy, ustach, skórze modela. Upamiętniające emocje wynikające z mimiki twarzy, radość, piękny uśmiech, wesołe oczy. Dodatkiem upiększającym fotografię jest tło, natężenie oraz rodzaj padającego światła, a także doświadczenie fotografa. Jego zadaniem jest odkryć  i złapać obiektywem najwięcej zalet modela ile uda się złapać na zdjęcie. Fotografie mogą też być  o szerszej perspektywie, upamiętniające osobę w całości, w otoczeniu natury, czy też innym tle, w którym model będzie chciał mieć swoją sesję zdjęciową. Również ujęcia powstające ze spontanicznych pomysłów często wyglądają oryginalnie i niejednokrotnie zdarza się, że są tymi najciekawszymi z sesji. W sesji portretowej praktycznie nie ma żadnych ograniczeń. Mile widziane są pomysły samych zainteresowanych. W połączeniu z kreatywnością fotografa wyjdą niepowtarzalne, wyjątkowe fotografie. Portret możemy też wykonać w studiu, gdzie pod kontrolą fotografa jest dopasowanie idealnego oświetlenia wyłuskującego najpiękniejsze cechy osoby. Nieraz zdarza się, że tych kilka-kilkanaście fotografii staje się najlepszymi zdjęciami jakie do tej pory mieliśmy. Naprawdę warto choć raz skorzystać z profesjonalnej sesji fotograficznej.

 

Unikalne zdjęcia portretowe, delikatny i subtelny akt artystyczny, wyjątkowe zdjęcia bobasów, dzieci, fajne zdjęcia, noworodków, rodzinne. Zdjęcia na terenie miasta Zielona Góra, Żary, Żagań, fotorafia portretowa Nowa Sól, Sulechów, Kożuchów, Brody, akt artystyczny lubuskie, Gubin, subtelne i wyjątkowe zdjęcia kobiet i mężczyzn. Wywoływanie zdjęć, odbitki cyfrowe. Artystyczny akt kobiecy, akt męski. Dojadę praktycznie do każdej miejscowości i poradzę sobie w każdym miejscu.

Łukasz Siemaszko Fotografia
Google

Kopiowanie i rozpowszechnianie testów, obrazów bez mojej zgody jest surowo zabronione.