Oferta zdjęć portretowych i aktu artystycznego.

 

Zdjęcia portretowe i aktu można wykonać właściwie w dowolnym miejscu. Jedynym wymaganiem jest odrobina światła i miejsca. Oczywiście im jest jaśniej oraz im więcej przestrzeni posiadamy tym lepiej. Ja nauczyłem się wykorzystywać w swoim skromnym studiu każdy centrymetr podłogi oraz najmniejszy promień światła. Dlatego też radzę sobie doskonale w trudnych warunkach i potrafię sie do nich bardzo szybko przystosować. Fotografia aktu to wg mnie jedna z najtrudniejszych dziedzin fotografii, która wymaga nie tylko kreatywnego spojrzenia, ale również odpowiedniego nastawienia do modelki/modela jak i samych zdjęć.

Każdy z czasem wykreowuje swój styl, bądź też jakieś jego elementy, jednakże jestem w stanie wykonać zdjęcia takie jakie Państwo sobie zażyczą.

Każda sesja jest inna, każda osoba ma inne wymagania, predyspozycje dlatego też w tym miejscu nie ma "szablonowej "oferty", każdą z nich przygotowuję indywidualnie.

Zapraszam do obejrzenia mojej galerii a w razie pytań proszę skorzystać z zakładki kontakt.

 

Przykładowa oferta sesji zdjęciowej w studiu lub plenerze:

- 20 porządnie obrobionych różnorodnych zdjęć i wywołanych np. w formacie 15x21 cm ( lub dowolnym innym ) >> odbitki cyfrowe

- wszystkie zdjęcia obrobione dostarczone na płycie DVD

- inne opcje na życzenie

Godziny rozpoczęcia i zakończenia pracy do indywidualnego ustalenia, podobnie jak ilość, typ zdjęć i każdy inny element sesji, który Państwa będzie interesował.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

akt artystyczny, zdjęcia kobiet, akt męski, oferta,

zdjęcia portretowe w studiu fotograficznym

zdjęcia glamour, mody, zakład fotograficzny, oferta, cennik

Łukasz Siemaszko Fotografia
Google

Kopiowanie i rozpowszechnianie testów, obrazów bez mojej zgody jest surowo zabronione.