Poszukuję modelek/modeli do sesji zdjęciowych aktu, portretu ; stylistek, wizażystek

 

 

Poszukuję fotomodelek do kilku projektów związanych głównie z aktem artystycznym jak i również zdjęciami portretowymi ( klasyczny portret, zdjęcia mody, glamour etc. ) Projektów mam kilka także chętnię nawiążę współpracę nie tylko ze zgrabnymi modelkami, ale również z puszystymi lub też bardzo chudymi. Każda kobieta jest piękna i potrafię to piękno wydobyć niezależnie od urody.

Bardzo bym prosił o podesłanie następujących informacji :

 - wiek

- miejsce zamieszkania

- chociaż orientacyjne wymiary

- wzrost, waga ( też mile widziane, ale niekoniecznie :) )

- zakres pozowania - czyli to co Panie, Panów interesuje; granice pozowania;
Proszę określić typ zdjęć, który wchodzi w grę np: akt ( pełna nagość), akt dyskretny, nagość zakryta, zdjęcia w bieliźnie, zdjęcia w ubraniu, portret etc.
Są to bardzo ważne informacje. Nie ma sensu zmuszać się do czegokolwiek, dlatego dobrze jest przemyśleć zakres zdjęć i konkretnie określić swoje możliwości.

- minimum 3 zdjęcia (takie na których będę widział nie tylko twarz, ale kilka ujmujących i wyraźnie pokazujących całą sylwetkę.

- kilka słów o sobie

- ewentualne propozycje współpracy

- pomysły, wizje, marzenia

- opis doświadczenia w fotomodelingu, szczere określenie swoich możliwości

-Wyjaśniam kwestię wieku. Osoby niepełnoletnie potrzebują pisemnej zgody rodziców na piśmie, oraz obecności jednego z rodziców podczas sesji. I też nieco trudniej jest o sesję w zamian za pozowanie, ze względu na zmiany "zdania" na temat publikacji tuż po osiągnięciu pełnoletności. Przy sesjach standardowych czyli płatnych nie ma problemu z wykonaniem sesji i zgodą na publikację.
Także dla sesji w zamian za zdjęcia etc. najlepiej będą widziane osoby pełnoletnie i zdecydowane na współpracę.

- publikacja lub też jej brak; nie ukrywam, że chciałbym publikować na swoich stronach wyniki sesji

-z racji wielu pytań wyjaśnię kwestię publikacji. Jeśli modelka nie wyrazi zgody na publikację to zmienia to całokształt sesji. Zdjęcia bez zgody na publikację nie są mi do niczego potrzebne, chyba że sesja odbędzie się na innych zasadach. Brak publikacji pozbawia sensu wykonywanie jakiejkolwiek sesji zdjęciowej ( pozowanie w zamian za zdjęcia). Oczywiście jeśli za sesję otrzymam wynagrodzenie, to publikacja nie jest wymagana, ale to jest już zupełnie inna kwestia rozpatrywana indywidualnie.

- publikacja, ale bez możliwości rozpoznania osoby - taka forma jest dość powszechna szczególnie w przypadku bardziej odważnych zdjęć. Twarz modelki nie będzie rozpoznawalna także ewentualne opublikowanie gdziekolwiek zdjęcia nie zostaną z Nią w żaden sposób powiązane.

-Podkreślam, że publikacja zdjęć to nie jest przymus, tylko jeden z wariantów współpracy.

- forma wynagrodzenia - proszę napisać wprost swoje oczekiwania odnośnie ewentualnego wynagrodzenia, które może przybrać różną formę. Bardzo często sesje odbywają sie w zamian za zdjęcia tzw. TFP ( Time For Pictures, Time For Prints i podobne), albumy, lub też inne elementy. Wynagrodzenie pieniężne również wchodzi w grę.

Im więcej konkretnych informacji otrzymam tym mniej pytań będę musiał zadać, a jednocześnie szybko będzie można osiągnąć consensus.

Jestem otwarty na wszelkie propozycje

 

Chętnie nawiążę współpracę ze stylistkami, które chciałyby zaprezentować swoje projekty a brakuje im fotografa :) Posiadam sporą kolekcję ciuchów, ale brakuje mi osoby, które je ewentualnie zmodyfikuje lub też zajmie się stworzeniem czegoś nowego. Ja kiepsko się sprawuję przy maszynie do szycia :)

Poszukuję również wizażystki / fryzjerki do wzajemnej realizacji sesji zdjęciowych :)


Wszelkie dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt

Zapraszam do współpracy

 

 

Poszukiwane modelki do aktu artystycznego, portretu, zdjęć mody etc.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oczywistą rzeczą jest, że czym byłaby niejedna fotografia, i to nie tylko ta reklamowa, bez doskonałej modelki, bądź modela. Oczywiście, że niczym innym jak fotografią, na której zdecydowanie czegoś brakuje. Właśnie dlatego tak istotną rolę w sztuce fotograficznej odgrywają fotomodelki, czy fotomodele. Ludzie, którzy wprawiają w zachwyt każdego odbiorcę, przyciągają uwagę swym doskonałym wyglądem bądź też niezwykłą stylizacją artystyczną. To oni są częścią promocji, a także podkreślenia i zapamiętania tego szczególnego produktu i marki. Zarówno fotomodelka, jak i fotomodel są tymi osobami, które specyficznie pozują na rzecz najróżniejszych firm. Reklamują to, co dla nich istotne
w znakomicie stylistycznej oprawie, zarówno tej ubraniowej, jak i wizażowej. Często każde relacje zdjęciowe nazywane są pewną odmianą portretu doprawioną nutą oryginalnej kreacji. Sesje zdjęciowe z modelkami mogą posiadać różnorodną formę przekazu. W tym elemencie fotografii najczęściej można mieć do czynienia ze wspaniałymi relacji beauty, glamour,
czy fashion.

 

Jeden rodzaj charakteryzuje się pięknym stylem portretowym, który
ma za zadanie jak najdoskonalej i najpiękniej ukazywać samą modelkę. Drugi to wyjątkowy obraz podkreślający wyraz modelki jednocześnie w zmysłowym i romantycznym przekazie. Natomiast ostatni z nich nastawiony jest zdecydowanie na reklamę, w której celem jest prezentacja stroju, bądź innego istotnego elementu, czy detalu garderoby. Jak sami widzicie praca fotografa i modelki może przejawiać się w różnorodnych dziedzinach stylu i formy. Może być podkreślana nie tylko drapieżnością i zmysłowością, ale również szykiem, elegancją i delikatnością. Sesje zdjęciowe modelki, bądź modela to wspaniały środek przekazu odwzorowany zarówno w studiu, jak i plenerze. Znakomicie skomponowany
w doskonałym świetle i kolorze, i z pewnością doskonale nadający się do niejednego portfolio fotomodelki/fotomodela. Ale pamiętając, aby każde ujęcie było tym idealnym ważne jest tutaj zatrzymanie się na nieodzownym temacie jaki temu towarzyszy. Mianowice na doskonałym pozowaniu i mimice każdej modelki. W każdej sesji odgrywa ona kluczową rolę. Ważne jest tutaj uzewnętrznienie osobowości i cech charakteru, a zarówno pokazanie odrobiny aktorstwa zaprezentowanego w odpowiedniej mimice, czy pozie. To co stanowi o idealnym zdjęciu
i uzewnętrznia najwspanialsze cechy, to ta szczególna nić porozumienia , jaka może wytworzyć się między modelką/modelem, a fotografem. Praca w takim gronie to nie tylko fotografia, ale istotna sztuka ustępstw i kompromisów między zamiarami modela i koncepcją, a także wizją samego artysty. Miejmy świadomość, że już nie „złapiemy” w kadry jakże identycznego ujęcia. Ostateczny rachunek zdjęciowy każdej sesji będzie zupełnie inny, tak jak każdorazowo zmieniający się modele, ich osobowości, wzajemne relacje, czy również charakterystyczne rysy i pozy.

 

 

 

 

 

fryzjerki, wizażystki do sesji zdjęciowej. Poszukuję modelek do sesji zdjęciowych Zielona Góra, fotomodeling lubuskie, sesje zdjęciowe lubuskie, portfolia dla modelek, żary, żagan, nowa sól, kożuchów, sulechów, dolnośląskie, wielkopolskie, świebodzin, Wzajemna współpraca podczas sesji zdjęciowych. Modelki do aktu artystycznego, zdjęć portretowych. Klasyczny i rubensowski wykonany w profesjonalny sposób z zachowaniem pełnej

 

Google

 

anonimowości.

Sesje zdjęciowe fotomodelek Gorzów Wielkopolski, lubsko, zbąszyń, zbąszynek, krosno odrzańskie, nowogród bobrzański

Łukasz Siemaszko Fotografia
Google

Kopiowanie i rozpowszechnianie testów, obrazów bez mojej zgody jest surowo zabronione.