Zdjęcia plenerowe

Ten etap zdjęć jest wg mnie najbardziej skomplikowany. Fakt, mamy więcej czasu na zdjęcia ( choć nie zawsze) i niestety, ale wszystko zależne jest od pogody i niekiedy od samopoczucia. Idealnym rozwiązaniem byłoby przeprowadzenie sesji zdjęciowej np w dwa dni po Ślubie, a do tego z 8 godzin czasu, piękne plenery, wspaniała pogoda i dużo energii :)

Jednakże realia czasami sa inne i niestety, ale czasami zdjęcia musza być wykonane np zaraz po Ceremonii Ślubnej, czasu jest wtedy bardzo mało, pogoda może być kapryśna a świeżo po wyjściu z Kościoła Para Młoda może odczuwać jeszcze stres, na pewno widać duże emocje i w głowie pojawia się mnóstwo różnych myśli dotyczących tego czy aby wszystko się udało? Czy rodzina jest zadowolona? Czy zdążymy zrobić zdjęcia przed "weselem"? Czy wszystko na sali/restauracji jest gotowe?

To jest kłopotliwe, ale nie napisze, że niewykonalne. Staram się jak mogę mozliwie jak najwięcej rozmawiać z Państwem, powoli opadają emocje i można po pewnym czasie zrelaksować się podczas sesji zdjęciowej. Mam duże doświadczenie, współpracowałem z wieloma Parami i na pewno poradze sobie podczas współpracy z Państwem. Wszelkie instrukcje raczej będę przekazywał na bierząco w zależności od pogody, pory roku, miejsca i czasu. O wszystko zadbam, także proszę zdać się na mnie :)


Dziękuję za poświęcony czas i zapraszam do współpracy.

 

 

 

Gdzie na Sesję Ślubną ?

 

Pomysły na Sesje Plenerowe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotograf lubuskie

 

Łukasz Siemaszko Fotografia
Google

Kopiowanie i rozpowszechnianie testów, obrazów bez mojej zgody jest surowo zabronione.