Pomysły na sesję Ślubną Plenerową lub Studyjną.

Nad Morzem, Jeziorem, a może w Górach?
Zamek ,Ruiny?


Bardzo często padają pytania związane z miejscem na sesję ślubną. Zawsze staram się dostosować do oczekiwań Pary Młodej i w razie potrzeby zasugerować swoje miejsca. W praktyce wiele Par opiera się na moich miejscach i pomysłach.

Wiele miejsc jest w rzeczywistości "niepraktycznych" i dopiero po dojechaniu do nich okazuje się, że tak jest. Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że nawet najbardziej wymyślne z "brzmienia" lokalizacje spełnią nasze oczekiwania odnośnie sesji zdjęciowej. Niestety nie zawsze tak jest. Największym przeciwnikiem jest pogoda. Nie każde miejsce nadaje się na sesję zdjęciową o dowolnej porze roku. Oczywiście można się postawić i mimo wszystko wykonać tam sesję, ale będzie to czasochłonne i męczące dla Pary Młodej.

Zawsze staram się wyjść na przeciw oczekiwaniom i dobrać tak miejsca jak i porę dnia, aby sesja była miłym wspomnieniem, a nie tylko ciężkim przeżyciem z którego nawet dobre zdjęcia nie rekompensują "wysiłku".

W takim razie gdzie się wybrać?

 

Bajkowe zdjęcia na Santorini w Grecji

A tu poniżej można zobaczyć wszystkie zdjęcia z tego pięknego miejsca.


 

Sesja Ślubna Nad Morzem

Nie wszyscy mieszkamy nad morzem, więc dla osób które bywają tam sporadycznie będzie to na pewno świetna odmiana. Piaszczyste plaże, piękne widoki. Jest wiele możliwości, jest dużo zalet. Są też i wady. Jak to bywa nad morzem często jest silny wiatr, który nie zawsze jest sprzymierzeńcem nawet bardzo dynamicznej seji. Chłodny i silny wiatr, tego już nie trzeba chyba tłumaczyć.

 

Zdjęcia Ślubne w Górach

Uwielbiam góry, więc nie ukrywam, że będę każdą Parę Młodą próbował zaciągnąć chociaż w niewielkiej wysokości rejon górski. Wspaniałe widoki, świeże powietrze. Co tu dużo mówić? :)

 

Sesja Plenerowa nad Jeziorem

To najczęściej wybierana lokalizacja, niezwykle optymalna pod względem czasowym, ekonomicznym i pogodowym. Nad jezioro można najszybciej dojechać ( przynajmniej w moich rejonach ). Różnorodność scenerii, więcej możliwości jak w górach czy też nad morzem.

 

Bajkowa Sesja Ślubna w Zamku, Pałacu

 

Zamki mają swój wyjątkowy klimat i dlaczego by nie wykonać sesji w średniowiecznym stylu? Jednakże jak to bywa w naszym kraju w wielu Zamkach, pałacach, Dworkach trzeba liczyć się z dodatkowymi kosztami za wstęp. W wielu przypadkach trzeba nawet wcześnie umawiać się na sesję.

 

Sesja Studyjna

Od dawien, dawna tego typu sesje są wykonywane i mimo nowych czasów nadal wiele Par chce tego typu zdjęcia. Osobiście uuciekam od takich sesji, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abym zabrał całe oświetlenie studyjne w plener :)

W łatwy sposób można uzyskać wtedy consensus i mamy sesję w stylu studyjnym wykonaną w plenerze na świeżym powietrzu ;)

 

Wkrótce opiszę dokładnie pozostałe widoczne niżej pomysły

Wesołe Miasteczko

 

Sporty Wodne

Stare Budynki

Stadiony, Siłownie, Boiska

Zdjęcia w Parku

W ogrodzie Botanicznym , Arboretum

Ogrody zabytkowych pałacyków

Na tle starej fabryki, murów,

W kamieniołomie, kopalni, żwirowni,

w kasynie, na dworcu

w galerii handlowej, restauracji, kawiarni

na basenie

w ZOO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Łukasz Siemaszko Fotografia
Google

Kopiowanie i rozpowszechnianie testów, obrazów bez mojej zgody jest surowo zabronione.