Najlepszy fotograf na Świecie

 

Natrafiłem ostastnio na ciekawy artykuł odnośnie rangingu fotografów z całego Świata. Wkrótce umieszczę tutaj jego recenzję.

A teraz zapraszam do obejrzenia moich prac.

 

 

fotograf najlepszy

 

 

 

najlepszy fotograf

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gorset, bufki, ramiączka czy też może długi tren? Smoking biały, czarny, czy też może garnitur klasyczny z krawatem? Klasyczne baleriny, szpilki a może koturny? Czarne mokasyny, lakierki a może skóra węża? Można szaleć, można szokować i zaskakiwać. Jedni wolą innowacyjne kreacje, inni stawiają na klasyk. Co komu w duszy gra, jednak jeśli chodzi o zdjęcia, tutaj kierować się można tylko jedną zasada: profesjonalizm. Serdecznie zapraszam do umówienia się ze mną na sesję ślubną. Satysfakcja murowana, indywidualne podejście do klienta i miła atmosfera.

 

Wiadomo jak ciekawa i inspirująca bywa natura. Potrafi zaskakiwać swoją fauną i florą. Zachwycamy się niezwykłymi widokami, chociażby ze szczytu gór. Wszystko co nas otacza co jakiś czas umiera i odradza się na nowo. Jedyne, co może pozostać wieczne, to zdjęcia. One nadają naszemu życiu jeszcze więcej sensu, są miłym dodatkiem i przykuwają oko. Zapraszam Państwa do zapoznania się z moim portfolio. Oferuję fotografię wnętrz, reklamy, sesje ciążowe oraz plenerowe, zdjęcia portretowe oraz dziecięce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Google

 

 


 

Łukasz Siemaszko Fotografia
Google

Kopiowanie i rozpowszechnianie testów, obrazów bez mojej zgody jest surowo zabronione.