Zdjęcia Ślubne, Fotoreportaże i Artystyczne Sesje Plenerowe czyli :

Sakrament Małżeństwa, I Komunia Święta, Chrzest Święty

 

Zapraszam bo obejrzenia galerii zdjęć Ślubnych, Weselnych oraz bajkowych sesji plenerowych. Kilka tysięcy zdjęć pozwoli Państwu zapoznać się z poziomem technicznym i artystycznym jaki reprezentuję.

Reportaże Ślubne to wymagająca dziedzina dlatego też nieustannie rozwijam się pod względem artystycznym oraz technicznym. Używam wysokiej jakości obiektywów i lustrzanek firmy NIKON, SIGMA, TOKINA i innych. W razie potrzeby korzystam z w pełni mobilnych zestawów oświetleniowych i dojeżdżam w dowolny rejon kraju.

Życzę Państwu miłego oglądania i zapraszam do współpracy.

 

 

Poniżej można obejrzeć przykładowe zdjęcia z reportaży Chrztu oraz indywidualnych sesji z Komunii Świętej.

 

I Komunia Święta i Sakrament Chrztu


 

 

 

 

 

  

 

 Fotografia ślubna to nic innego jak wachlarz milionów wspomnień, ulotnych chwil oraz uczuć przeobrażający się w magiczną chwilę, jaką jest dzień ślubu i wesela. Fotografia to przeniesienie tętniącego życia i osobowości fotografowanych nam osób w ten jedyny, niepowtarzalny, nieruchomy obraz. Dla takich fotografowanych osób może się wydawać wprost nierzeczywistym osiągnięciem. Ale wszystko co niemożliwe może jednak stać się możliwe i to za sprawą niezwykłych dzieł jakich dokonuje fotograf. Za sprawą jego precyzji i pracowitości wychodzą najwspanialsze, najnaturalniejsze i żyjące własnym życiem przecudowne obrazy. To dzięki sięgnięciu po każdą fotografię ślubną można się przenieść do czasów tej podniosłej chwili, sprawić tak jakby ona na nowo odżywała w waszych sercach, zauważyć to uczucie , które połączyło Parę Młodą, ich spojrzenia, zachowania. W każdym kadrze znajduje się ta magiczna siła, która dalej będzie szła z Wami przez wszystkie dni życia. Pozwoli patrząc na taką pamiątkę i wracając do wspomnień uronić niejedną łzę.  Profesjonalny Fotograf na Ślub zaprasza.Łukasz Siemaszko Fotografia
Google

Kopiowanie i rozpowszechnianie testów, obrazów bez mojej zgody jest surowo zabronione.