Ludzie czyli klasyczne portrety osób z rodziny oraz przypadkowo napotkanych ludzi, część zdjęć znajduje się tutaj z czystego sentymentu do danych postaci. Natomiast w katalogu "Psycho" znajdują się zdjęcia w klimacie zbliżonym do horroru. Życzę miłego oglądania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tutaj znajdziecie wiele twarzy i osobowości natury ludzkiej. Różne oblicza czy
to przypadkowo poznanych osób, czy tych do których podchodzę z emocjonalnym zabarwieniem. W zbiorze tym znajdziecie cudowne portrety. Obrazy w jakich starałem się zawrzeć zarówno cudowne klasyczne zdjęcia portretu, jak również trochę bardziej odmienne fotografie ludzi skonstruowane w codzienności życia. Czy to na spacerze, w zwykłych czynnościach, czy w czterech ścianach zacisza domowego. Pragnąłem na każdym ze zdjęć zawrzeć te elementy, które stworzą odpowiedni klimat – mowę ciała, osobowość i emocje. Każdy wyreżyserowany portret powinien kreować coraz to inną i wyjątkową historię.
W zbiorze znajdują się również bardziej odmienne fotografie ludzi określane mianem psycho. W nich starałem się nadać charakter rodem z horrorów. Zdjęcia tu zamieszczone miały oddawać nastrój tajemniczości i strachu. Miały być przerażającą wizją, tak odmienną
od klasycznego portretu, pobudzającą naszą wyobraźnię. Psycho to zwariowane fotografie
z mrocznym klimatem. Pracując przy fotografii ludzi staram się również bawić formami ich ilustracji. Dlatego co można więcej powiedzieć, jak tylko to, żebyście bawili się tak samo, zapraszając Was do oglądania moich obrazów.

 

Łukasz Siemaszko Fotografia
Google

Kopiowanie i rozpowszechnianie testów, obrazów bez mojej zgody jest surowo zabronione.