Reportaż z Kościoła i Urzędu Stanu Cywilnego

 

Galeria zdjęć ślubnych wykonanych w bardzo różnorodnych Kościołach. Cześć z nich była skromna i uboga w światło, a niektóre były niezwykle jasne i monumentalne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dwoje osób decydujących się na wspólną wędrówkę przez życie. Radość ich i ich bliskich
z podjętej decyzji. To wszystko przejawy do organizacji idealnego ślubu. Szczęśliwego dnia w drodze do którego należy rozwiązać wiele problemów i podjąć szereg decyzji. Jedną z nich stanie się idealny wybór ceremonii ślubnej. Czy to kościelnej, cywilnej, czy ich połączenia. Dzień zawarcia związku jest tym jednym z najważniejszych, dlatego tak nadrzędną sprawą jest dokonanie właściwego wyboru. Ślub kościelny i cywilny wyrażają odmienne ceremonie przybrane zupełnie inna oprawą. Młodzi decydując się na odpowiednią ceremonię ślubną spełniają swoje marzenia, plany, możliwości i oczekiwania. Pragną idealnej ceremonii będącej zwieńczeniem i ukoronowaniem całego ślubu.

Marzenie idealnej wizji ślubu
z pewnością realizuje ślub kościelny. Jest on częścią tej najpiękniejszej i wzruszającej strony oprawy ślubnej. Stanowi wspaniałą przysięgę małżeńską złożoną przed Bogiem. Każdy pragnie aby ich ceremonia była tą najwspanialszą. Uosabiała to co najistotniejsze. Sakramentalne przyrzeczenia, wyjątkowe Tak Młodej Pary, włożenie na rękę wspaniałych obrączek – symbolu ich miłości. To takim wydarzeniom warto nadać odpowiednie znaczenie. Upamiętniając je w fotografiach. Oddającym ten szczególny klimat ślubny. Prezentującym powagę uroczystości oraz momenty łez i wzruszeń. Tworzącym obrazy z odpowiednią feerią barw i grą świateł. Reportaże ślubne czy to z Kościoła, czy Urzędu będą wspaniałym wspomnieniem kroczącym z Wami w codzienności małżeńskiego życia. Te niezwykłe fotografie ceremonii stworzą idealną pamiątkę dla Was i Waszych najbliższych.

 

 

 

 

Łukasz Siemaszko Fotografia
Google

Kopiowanie i rozpowszechnianie testów, obrazów bez mojej zgody jest surowo zabronione.