Fotografia Ślubna Żary, Sesja Ciążowa , Zdjęcia Dziecięce, Portretowe, Akt Artystyczny. Zdjęcia Produktowe, Packshot Reklamowe Żagań Reportaż na Wesele, Chrzest

 

 

 

 

Ślub jest piękną ceremonią, jej wspomnienia zapadają w naszą pamięć już na zawsze. Nawet widząc zupełnie obcych sobie ludzi biorących ślub, często zwalniamy kroku, spoglądamy na nich i mimowolnie uśmiechamy się. Taką właśnie moc ma to szlachetne wydarzenie. Wspaniała suknia, welon, buty i inne dodatki panny młodej są ważnymi elementami, a także ubiór pana młodego sprawiają, że ceremonia nabiera osobliwego blasku. Zjeżdża się większość rodziny, wszyscy jednoczą się, razem świętując ślub swych bliskich. Zabawy weselne dodają uroku całemu wydarzeniu. Pozwalają na spędzenie wieczoru w świetnej atmosferze, przepełnieni śmiechem i radością zapomnimy o szarej codzienności. I co najważniejsze cieszymy się szczęściem dwojga ludzi, wkraczających na wspólną drogę życia. Doskonałym sposobem na dokładne utrwalenie tychże chwil jest wynajęcie zawodowego fotografa. Wykona nam najwyższej jakości fotografie z ceremonii ślubu, wesela, ale też przygotowań do ślubu a także z pleneru. Zwłaszcza ta ostatnia sesja jest szczególnie wyjątkowa, ponieważ jest to jedyna, poza samym ślubem, okazja do wyjścia w plener pary młodej w oficjalnym ślubnym stroju i pokazaniu innym swojego szczęścia. Ponadto plener otwiera szeroki wachlarz pomysłów na pozy i dostarcza wspaniałe barwne tło.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wielką odwagą cechują się osoby, które nie wstydzą się odkrywać cal, po calu swoje ciało przed obiektywem. Pozy pikantne, z domieszką erotyzmu, ale aby zachować równowagę, to również z dodatkiem subtelności i minimalnej skromności. Fiszbiny, koronki, gorsety, kuse pończochy. To wszystko sprawia, że akt staje się ciekawy i nie trzeba stać tylko nago przed obiektywem. Sztuką jest nie pokazać nic, ale wywołać podniecenie w odbiorcy. Jeśli jesteś zainteresowany, to zapraszam. Indywidualne podejście do klienta, pełna dyskrecja, wyborne kadrowanie. Polecam się.

 

 

Pierwszy uśmiech z dwoma przednimi ząbkami, nowa zabawka, pierwsza reakcja na zobaczenie domowego zwierzątka. Dzieci wzbudzają w nas lepsze uczucia: dobroć, chęć pomocy, wzruszenie oraz radość. Z małego brzdąca szybko idzie przeistoczyć się w nastolatka, a potem czeka go nie krótka droga do założenia własnej rodziny. Pragniesz udokumentować cykl rozwoju swojego bobasa? Służę pomocą i swoją pomysłowością. Gwarantuję spełnienie oczekiwań, miłą atmosferę oraz doskonałe kadrowanie. Serdecznie zapraszam.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fotografia studio zakład

Profesjonalna fotografia ślubna żary , katalogowa reklamowa, wysoki poziom oferowanych usług lubuski zakład, pracownia, studio , profesjonalne, bajkowe sesje plenerowe, zdjęcia portretowe akty Guben, Forst, Łęknica , szprotawa, żagań, produktowe,

Łukasz Siemaszko Fotografia
Google

Kopiowanie i rozpowszechnianie testów, obrazów bez mojej zgody jest surowo zabronione.