Fotograf Ślubny Świebodzin , Profesjonalne Reklamowe PackshotyReportaż z Wesela Sesje Ślubne, Ciążowe, Dziecięce, Portretowe, Akt Artystyczny

 

 

 

Uprzejmie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą dosłownie każdej dziedziny fotografii. Na tej witrynie znajdą Państwo tysiące przykładowych zdjęć, szczegółowe oferty i wiele innych przydatnych informacji.

W razie jakichkolwiek zapytań o konkretną wycenę usługi proszę śmiało pisać lub dzwonić.

Odpowiem na wszystkie pytania i dostosuję ofertę do Państwa wymagań.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdjęcia ślubne powinny wywoływać konkretne emocje. Najczęściej to radość, wzruszenie związane z przypomnieniem sobie aktu małżeństwa. Emocje związane z ceremonią są nie do opisania. Dlatego tak ważne jest by fotograf potrafił umiejętnie je złapać obiektywem. Przygotowania do ślubu dostarczają nam mnóstwa interesujących tematów do fotografii. Możemy liczyć na nietuzinkowe ujęcia, ogromną wyrazistość i profesjonalne podejście fotografa zarówno do zdjęć jak i do samej ceremonii. Zdjęcia choćby z pleneru, który dla młodej pary jest niecodziennym, eleganckim spacerem pozostawią w pamięci miły ślad. Chwile, gdy w sukni ślubnej można się nawet powygłupiać lub stworzyć ciekawe sytuacje upamiętniające ową wyjątkowość. Najwięcej emocji wywołują przygotowania oraz sam ślub, i tu fotograf ma wiele okazji by uwiecznić je na fotografiach. Możemy liczyć na dyskrecję fotografa podczas ślubu,  dzięki czemu będziemy się czuli bardziej swobodnie. Nie umknie mu żaden nawet najmniejszy detal. Tak więc będziemy cieszyć się zdjęciami, na których odnajdziemy swoją rodzinę, ujrzymy dekoracje kościelne, swoje obrączki, na twarzach odnajdziemy uczucia wówczas panujące. Każde zdjęcie jest dobrze przemyślane. Wszystkie swym wyrazem przekazują nam obrazkową historię ślubu. Po zdjęciach weselnych możemy się spodziewać dużego zróżnicowania zdjęć. Od ciekawych po zabawne a także urok dekoracji sali weselnej, dynamicznych tańców oraz dobrej zabawy. To moment, który zapadnie w naszej pamięci na zawsze, który jest niesamowicie ważny, dlatego warto zadbać o świetne zdjęcia z tej okazji.

 

 

 

 

 

 

Muzyka na każdej imprezie odgrywa kluczową rolę. Na dyskotece jest modna, klubowa i przeważają rytmy techno i dance. Z kolei na ślubie mamy do wyboru DJ, który rozkręci parkiet w rytmach lat 80’, 90’ i współczesnych lub też orkiestrę, która zagra nam disco polo i weselne przyśpiewki. Panna młoda wraz ze swoim oblubieńcem, jak tylko złożą uroczystą przysięgę i połączy ich słodki pocałunek, razem z gośćmi będą się bawić do białego rana. Aby Twoja radość trwała dłużej, spraw sobie wyjątkowy album z własnego ślubu. Unikalność, niebanalność, wysokiej klasy zdjęcia i doskonałe kadrowanie. Postaw na kreatywność i innowacje. Serdecznie zapraszam.


Magiczny czas towarzyszy przyszłej mamie, która spodziewa się dziecka. Razem ze swoim partnerem urządzają pokoik, kupują śpioszki i maskotki. Dumny tato nie posiada się z radości i rozpieszcza swoją kobietę, a partnerka rozkwita z dnia na dzień. To idealna okazja, do wykonania unikalnej sesji zdjęciowej, która pozostanie pamiątką na całe dalsze życie. Mężczyzna przykładający swoje ucho do brzuszka; kobieta z kokardą na brzuszku; rodzice w romantycznym objęciu, ich wzrok skierowany jest na brzuszek z namalowaną minką na skórze. Posiadam wiele pomysłów, jestem kreatywny, a mój styl na pewno Cię oczaruje. Indywidualne podejście do klienta, wysublimowane pozy, doskonałe kadrowanie oraz wysokiej jakości zdjęcia. Zapraszam.

 

 

 

Google

 

Fotografia Słubice

Fotograf Nowogród Bobrzański

Zdjęcia Ślubne Nowa Sól

 

Profesjonalna fotografia ślubna i reklamowa świebodzin, zakłąd, pracownia, studio , sesje plenerowe, zdjęcia portretowe akty Sulęcin, Skwierzyna, Międzyrzecz, Kalsk

Łukasz Siemaszko Fotografia
Google

Kopiowanie i rozpowszechnianie testów, obrazów bez mojej zgody jest surowo zabronione.