Fotograf Słubice , Profesjonalne Zdjęcia Ślubne, Reklamowe Packshoty , Reportaż Weselny Frankfurt

 

 

 

 

 

 

Każda sesja zdjęciowa niesie za sobą tremę i stres. Model zanim się rozluźni, musi nabyć zaufania do fotografa. Akt, to sesja, która potrafi wprawić w nie lada zakłopotanie, ale i ukaże nasze mocne strony i poczujemy się pewniej w naszej skórze. Wyobraźmy sobie kobietę wygiętą do tyłu w rozkroku, a rozkwitnięty kwiat stokrotki zakrywa jej intymne części ciała. Odważnie, finezyjnie i jakże zmysłowo. Nie ma potrzeby się wstydzić i czerwienić. Każdy z ludzi jest urodziwy i jedyny w swoim rodzaju. Pozwól, że ukażę Twoją fizyczność w nowej odsłonie. Owocna współpraca, gorąca atmosfera, idealne kadrowanie i kreatywne pozy. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moja ofertą.


Sztuką można nazwać dzieła Picassa, arcydziełem jest twórczość Michała Anioła oraz za kunszt można uznać fotografię. Nagość, to nic innego jak pozbawienie modela odzieży. Jest to fascynujące, kiedy człowiek potrafi docenić swoje kształty i wie jak chce za pozować. Akceptacja naszej cielesności, to duży atut. Jeśli chcesz zaszaleć, pozbyć się otoczki wstydu i chcesz czegoś nowego, to zapraszam. Do odważnych świat należy, a zdjęcia z serii aktu dodadzą Ci pewności siebie i doceniasz swoją seksualność. Mężczyzna w pozycji półleżącej pośród atłasu, okrywający jedynie swoje przyrodzenie; kobieta w pozycji embrionalnej eksponująca swoje pośladki. Indywidualne podejście do klienta, niesztampowe pozycje oraz miła i intymna atmosfera. Polecam się.

 

Słubice – miasto województwa lubuskiego nad rzeką Odrą, położone przy granicy
z Niemcami. Nazwa miasta to wielki spór ze względu na różne przekazy źródeł historycznych. Jest prawdopodobieństwem, że wzmianka o mieście miała miejsce w X wieku, nadając jej nazwę wsi Śliwice. W latach 1555-1945 Słubice stają się częścią Frankfurtu nad Odrą, a po II wojnie światowej samodzielnym miastem Polski. Rok 1972 to otwarcie przejścia granicznego. Miasto Słubice to ośrodek przemysłowy skupiający branżę samochodową, metalową, budowlaną, spożywczą, obuwniczą i elektroniczną. To również lokalizacja działalności firm spedycyjnych. Ale czym byłoby miasto bez charakterystycznych dla niego zabytków. Uwagę przykuwa cmentarz żydowski dokumentowany od 1399 r., na którego terenie wznosił się kiedyś neoromański dom przedpogrzebowy. Cmentarz żydowski został całkowicie zrównany z ziemią w roku 1976. Na miano zabytków Słubic zasługuje także kościół NMP wzniesiony w 1775 r., pałacyk z XVIII wieku, obecnie będący siedzibą Sądu Rejonowego, pałacyk z XIX wieku (obecnie siedziba banku), ratusz, będący obecnie galerią, a także ruiny wieży Kleista i kamienice z przełomu XVIII i XIX wieku. Słubice to miasto mianujące swych ambasadorów, którymi m.in. są: Paweł Czapiewski – lekkoatleta, Łukasz Fabiański – bramkarz zasilający szeregi reprezentacji Polski, Michael Kurzwelly – artysta, jak również Marcin Lewandowski – lekkoatleta.  

 

 

 

 

Fotografia Studio Słubice

Studiofoto zakład Lubsko

Zakład Fotograficzny Krosno Odrzańskie

 

 

Artystyczna fotografia w Śłubicach , sesje plenerowe, zdjęcia portretowe akty

Łukasz Siemaszko Fotografia
Google

Kopiowanie i rozpowszechnianie testów, obrazów bez mojej zgody jest surowo zabronione.