Fotograf Nowogród Bobrzański
Reportaż z Wesela, Sesje Ślubne, Ciążowe, Dziecięce, Portretowe, Akt Artystyczny.

Zdjęcia Reklamowe na aukcje internetowe

 

Zapraszam do obejrzenia moich zdjęć z wielu działów fotografii. Po lewej stronie w menu znajdą Państwo znacznie więcej moich prac.

W przypadku zainteresowania konkretną formą usługi zapraszam do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego, objaśnię wszystkie szczegóły.

Nowogród jest bardzo blisko także bez najmniejszego problemu dojadę do tej miejscowości.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ślub dostarcza młodej parze ogromu wzruszeń oraz oceanu wspomnień. To cudowne chwile, na które tak długo czekali. W końcu swą miłość przywitali z otwartymi ramionami, decydując się na wspólne przeżywanie życia. Zdjęcia wykonane przez profesjonalnego fotografa dostarczą przepięknych pamiątek. Ciekawe ujęcia wyłuskają z ceremonii najlepsze momenty, ale przede wszystkim te najpiękniejsze. Dodatkowo przeplatające się z bogatym wachlarzem barw lub ciekawie dobranych filtrów fotograficznych. Otrzymamy komplet najwyższej jakości zdjęć, starannie wykonanych – każde bez wyjątku. Możemy otrzymać zdjęcia z pleneru, ślubu, wesela a nawet przygotowań do ślubu. Te ostatnie mają szczególnie osobisty dla pary młodej charakter, w związku z czym utworzą barwną historię przeżywanych przez nas emocji przed samym ślubem. Miło później powrócić wspomnieniem do takich fotografii, nie skupiając się jedynie na samej ceremonii. Fotograf do samych zdjęć ślubnych podchodzi z pełnym indywidualizmem, nie pozostawiając choć krzty miejsca na jakikolwiek schematyzm. Tym sposobem każda sesja staje się jedynym w swoim rodzaju fotograficznym dziełem. Zdjęcia weselne dostarczą nietuzinkowych scen zaistniałych podczas zabawy. Z radością będziemy powracać do złapanych obiektywem członków rodziny, znajomych oraz nas samych w różnych ciekawych sytuacjach oraz pięknych tańcach. Zaś zdjęcia plenerowe dostarczą wielu kreatywnych pomysłów na sesję w sukni ślubnej oraz garniturze.
Całość utworzy pasjonujący i profesjonalnie wykonany  album zdjęć ślubnych na wiele pięknych lat.

 

 

 

 

 

 

 

 

Przychodzi taki czas w życiu, kiedy partnerzy myślą o powiększeniu rodziny. Kiedy wszystko się uda i mamy już ustalony termin porodu, to razem z rodziną i przyjaciółmi radujemy się i oczekujemy na rozwiązanie. Przyszła mama pięknieje z dnia na dzień, a tato przygotowuje pokoik. To naprawdę idealny moment, aby pomyśleć o pamiątce na całe życie. Wspomnienia ulegają zatarciu, ale zdjęcia pozostaną i można będzie do nich wracać i oglądać ile tylko dusza zapragnie. Zbliżenie obiektywu na brzuszek i dłonie kobiety, która trzyma malutkie buciki; przyszły tato próbujący rozwiązać kokardkę zawiązaną na brzuszku. Indywidualne podejście do klienta, owocna współpraca, nieszablonowe ujęcia oraz wysokiej klasy sprzęt. Zapraszam.


Aby nabrać dystansu do własnej osoby, stać się bardziej pewnym siebie i pokochać swoje ciało na nowo, warto pomyśleć o nagiej sesji zdjęciowej. Akt sprawi, że Twoja fizyczność będzie odkryta na nowo, zaakceptujesz swoje kształty i dostrzeżesz walory swojej sylwetki. Każdy z nas jest piękny i na swój sposób atrakcyjny. Pozwól, że aparat ukaże Twoją seksualność w nowej, drapieżnej i nieco erotycznej odsłonie. Jeśli marzysz o posiadaniu zmysłowego i intymnego albumu, to serdecznie zapraszam. Pełna dyskrecja, wysokiej jakości zdjęcia, profesjonalizm i finezyjne pozy. Puść wodze fantazji, poczuj się swobodnie i naturalnie. Polecam się.

 

Fotografia Gubin

Studio Gorzów wielkopolski

Zakład Fotograficzny Głogów

 

 

Profesjonalna fotografia ślubna i reklamowa Nowogród Bobrzański, Świdnica, lubuski zakład, pracownia, studio , sesje plenerowe, zdjęcia portretowe akty

Łukasz Siemaszko Fotografia
Google

Kopiowanie i rozpowszechnianie testów, obrazów bez mojej zgody jest surowo zabronione.