Fotograf Międzyrzecz, Profesjonalne Reklamowe Packshoty , Reportaż Weselny Sesje Ślubne Sulęcin, Skwierzyna

 

 

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą fotografii. Poniżej znajduje się kilka przykładowych prac, a w menu po lewej znajdą Państwo bardziej sprecyzowane działy.

 

W celu uzyskania sprecyzowanej wyceny zapraszam do kontaktu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gatunek ludzki przetrwa wtedy, jeśli będziemy dbać o prokreację i wszczepiać naszym pociechom odpowiednie wartości. Jak każdy wie, dziecko to niezwykły dar i spełnienie marzeń. Swoją niedoskonałością, pytaniami i ufnością rozczula nas i sprawia, że poświęcamy mu nasz czas i staramy się dobrze go wychować. Obserwujemy jego rozwój i pilnujemy, aby żadna krzywda go nie dotknęła. Nasze pociechy, to nasz skarb i warto udokumentować ich rozkwit. Zaopatrz się w prześliczne i osobliwe albumy swojego malca. Indywidualne podejście do klienta, owocna współpraca, doskonałe kadrowanie i nieszablonowe pozy. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.


Nic tak nie rozkrusza naszego serca, nie rozaniela nas i nie porusza jak widok małego, słodkiego dzieciaczka. Berbecie mają w sobie pewną aurę, która nas zachwyca i rozczula. Dzieci szybko rosną, z malców stają się nastolatkami, a później wyfruwają z naszego gniazda, aby założyć własną rodzinę. Jako rodzice pomagamy im w rozwoju, opiekujemy się nimi i doglądamy. Warto zatem posiadać w swojej biblioteczce domowej ujmujące i unikatowe albumy z udziałem naszej pociechy. Oryginalna sesja zdjęciowa, pozbawiona sztampowości i schematyczności. Postaw na innowacje, niebanalność oraz profesjonalizm. Wysokiej klasy sprzęt, przemiła atmosfera i osobliwe ujęcia. Zapraszam.

 

Międzyrzecz to miasto w województwie lubuskim, leżące między Gorzowem Wielkopolski,
a Zieloną Górą, w rozwidleniu rzek Obry oraz Paklicy. Swoim istnieniem pamiętające czasy średniowiecza i będące najstarszym grodem ziem polskich, ze względu na pierwszą o nim wzmiankę już w roku 1005. Miasto zostało zniszczone w roku1474 i odbudowane w latach 1520-1574. Kolejne spustoszenia w Międzyrzeczu wywołują pożary, najazdy wojsk oraz zaraza z 1710 r. Lata jakie przypadają na rok 1780-1806 stają się dla miasta rozkwitem
w zakresie handlu suknem. Międzyrzecz staje się wspaniałym miastem pełnym zabytków
i atrakcji turystycznych. Warto tutaj wspomnieć o zamku królewskim, który był średniowieczną twierdzą obronną z 1350 r. dla Kazimierza Wielkiego. Zniszczony przez krzyżaków w 1520 r. i odbudowany w późniejszych latach, aby znów zostać zniszczonym wpierw przez wojska niemieckie, rosyjskie i szwedzkie, a później przez wojnę szwedzką. Zamek w Międzyrzeczu niewiele pozostawił do dziś ze swoich umocnień, ale nadal przyciąga zwiedzających. Kolejnym zabytkiem Międzyrzecza jest ratusz z 1581 r. z jego wielokrotną przebudową w ostateczności zakończoną w roku 1813. W mieście znajduje się również synagoga z 1825-27 r. To co najbardziej charakteryzuje Międzyrzecz to Międzyrzecki Rejon Umocniony, będący nieodzowną wizytówką miasta. To jeden z największych systemów umocnień podziemnych opracowany przez Niemców w latach 1934-44. Międzyrzecz
to również park, karczma dworska, gotycki kościół oraz rezydencja starostów międzyrzeckich z 1719 r. Ciekawostką jest to, że tutaj właśnie znajduje się jedna z największych polskich kolekcji portretów trumiennych, tablic herbowych, a także wskazówek co do sarmackich obyczajów pogrzebowych. Ale czym byłoby miasto bez sławnego międzyrzeczanina. Jednym z nich przynoszących sławę miastu jest Zenon Laskowik (legenda sceny kabaretowej) oraz Dawid Murek (wybitny siatkarz zasilający szeregi drużyny kraju). Cóż więc innego pozostaje, jak tylko zachęcić w progi miasta Międzyrzecz.

 

Studiofoto zakład Świebodzin

Fotosesje Guben bilder fotograf

Pomysł na sesje ślubną Poznań

 

Artystyczna fotografia w Międzyrzecz , sesje plenerowe, zdjęcia portretowe akty Sulęcin, Skwierzyna

Łukasz Siemaszko Fotografia
Google

Kopiowanie i rozpowszechnianie testów, obrazów bez mojej zgody jest surowo zabronione.