Fotograf Kargowa , Zdjęcia Ślubne, Reklamowe, Wnętrz, Packshot, Reportaż Weselny

 

 

Zapraszam Państwa do obejrzenia mojego portfolio. W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić lub pisać. Jeśli zamieszczone na stronie przykładowe oferty nie spełniają Państwa oczekiwań to z przyjemnością przygotuję indywidualny pakiet usług.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zabawa fotografią, daje możliwość wykonania wspaniałych zdjęć, które będą przesycone kreatywnością, naturalnością a może namiętnością. W tej dziedzinie jest wszystko dozwolone, można szokować, zadziwiać i wprawiać w zachwyt. Sekret dobrego zdjęcia kryje się w świetle. Efekty można pozyskać bez Photoshopa, gdyż światło to niewyczerpalne źródło pomysłów i nowych koncepcji. Jeśli interesuje Cię posiadanie osobliwych i perfekcyjnie wykonanych albumów w zaciszu domowym, to serdecznie zapraszam. W mojej ofercie znajdą Państwo również: sesje plenerowe, ślubne, zdjęcia wnętrz, reklamowe, panoramy oraz fotografię ciążową i portretową. Postaw na świeżość i innowacje. Indywidualne podejście do klienta, owocna współpraca i doskonałe kadrowanie. Polecam się.

 

Kargowa to miasto województwa lubuskiego położone nad Obrzycą. Pierwsza wzmianka
o nim pochodzi z 1360 r. Nazwę Unrugowo otrzymuje, od nazwiska jego kupującego, Jerzego Unruga, w 1641 r. Nadanie Kargowej praw miejskich przypada na rok 1661, w którym to król Jan Kazimierz nadaje je w zaszczycie zasług Krzysztofa Unruga w czasie potopu. Miasto przez kolejne lata przechodzi z rąk do rąk, by ostatecznie już zniszczone powrócić w 1945 r.
w ręce władzy polskiej. Po tym etapie szybko zaczyna rozwijać się przemysł spożywczy. Największym przedsiębiorstwem w tych latach staje się Fabryka Cukrów „Dąbrówka”, która obecnie przeistoczyła się w oddział zakładów Jutrzenka. Warto wspomnieć, że Kargowa  przed 1945 r. słynęła również z warzenia piwa, a jej tereny gminne w XIX i początku XX wieku były istotnym producentem winogron, służących do produkcji okolicznych win. Kargowa to region szczególnie rolniczo-turystyczny. Najistotniej i najprężniej rozwija się tutaj rzemiosło i handel. Miasto to słynie ze swych nieodzownych zabytków. Jednym z nich jest ratusz z XVII wieku, przebudowany w 1856 r. Szczyci się on szczególną prezentacją tablicy upamiętniającej dzieje, dzięki którym miasto przeszło do historii. Kolejną prezentacją zabytkową jest późnobarokowy pałac z 1731-32 i przylegający do niego park z połowy XVII wieku, który jest atrakcją wypoczynkową każdego Kargowianina. Park we wspaniałej oprawie barokowej podkreślany jest asymetrią układu, a jego granice wyznaczają przepiękne aleje grabowe i lipowo-kasztanowe wiekiem osiągające około 250 lat. Park to przecudowna mieszanka aż 25 różnorodnych gatunków drzew. Przechadzając się dalej ścieżką zabytkową Kargowej natrafić możemy na kościół neogotycki z 1892 r., klasycystyczny kościół poewangelicki, przebudowany w latach 1801-05, rynek, zabudowę i domki szczytowe
z XVIII i XIX wieku, a także nieczynną już stację kolejową z XIX wieku. Kargowa
to również pozostałości po zniszczonym przez nazistów cmentarzu żydowskim. Co można powiedzieć? Tylko tyle, że warto, tak jak każdy Kargowianin, pospacerować wspaniałym miastem i parkiem.

 

 

 

Zakład Fotograficzny Sulechów

Fotograowanie imprez reportaż zdjęciowy

Studiofoto zakład lubuskie

 

Artystyczna fotografia wKargowej, Babimoście, Wolsztynie, Zabąszyniu , sesje plenerowe, zdjęcia

Łukasz Siemaszko Fotografia
Google

Kopiowanie i rozpowszechnianie testów, obrazów bez mojej zgody jest surowo zabronione.