Profesjonalna Fotografia GłogówSesja Ciążowa z Brzuszkiem, Zdjęcia Dziecięce, Portretowe, Akt Artystyczny. Zdjęcia Reklamowe. Reportaż na Weselu, Chrzcie

Zapraszam do zapoznania się moją ofertą dosłownie każdego typu fotografii. Chętnie przygotuję dla Państwa indywidualną wycenę konkretnego zakresu usług.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ślub to przepiękna uroczystość łącząca stałym węzłem małżeńskim darzącą się bezgranicznym uczuciem, wiernością oraz zaufaniem parę ludzi. Prócz pięknej sukni ślubnej, welonu oraz innych ważnych dodatków czy też odpowiednio skrojonego garnituru ważne jest też by mieć jak najlepsze wspomnienia. Zachować je w jak najlepszej postaci pomoże zawodowy fotograf wynajmowany na tą uroczystość. Czujne oko fotografa uchwyci każdy nawet drobny szczegół, który upiększy całość zdjęcia. Czas przygotowań do ślubu to świetny moment do zdjęć, ujawnia  wiele naturalnych emocji, wynikających ze zbliżającej się ceremonii. Zaletą niepozowanych zdjęć jest brak sztuczności, ukazuje stan faktyczny co mile wspomina się gdy już opadną emocje przedślubne. Zdjęcia ślubne i weselne są wykonywane z najwyższą starannością. Fotograf powinien wykazywać się wyczuciem taktu oraz umiejętnością prawie niezauważalnego przemieszczania się, co pozwoli na złapanie wielu ciekawych  obrazów. Plener zaś dopełni nasz album ślubny o piękne, kolorowe i bardzo pomysłowe fotografie. Dostarcza także wielu pomysłów, które niejednokrotnie ujawniają się nawet podczas sesji. Pomysły na plenery są niemal dowolne  i w głównej mierze zależą od samych państwa młodych. Miło jest oglądać później swoje zdjęcia w ślubnym stroju np. biegając po łące z radosnym uśmiechem na twarzy czy też leżąc wspólnie w trawie, rozkoszując się chwilą.

 

 

 

 

 

 

 

 

Łono natury jest tak niezwykłe i tak ciche, że każdy z nas pragnie rozłożyć koc na łące i wsłuchać się w melodie wygrywaną przez polne koniki. Jeśli dodamy do tego piękną pogodę, obiektyw i dobry humor, to sesja plenerowa jawi się nam jak z marzeń. Ujęcie do pasa śpiącej dziewczyny w trawie, pocałunek zakochanych na tle wielkiego dęba, skok do góry na łące porośniętej makami. Jest wiele opcji, a ja jestem gotowy na wszelkiego rodzaju pomysły. Jesteś gotowy na nowe koncepcje? Poddaj się chwili i zaszalej. Gwarantuję satysfakcję, doskonałe kadrowanie oraz miłą atmosferę. Polecam się.

 

 

 

Kiedy jesień objawi nam swoje kolory na drzewach, to nie sposób nie wyjść na spacer. Wtedy to, warto zapatrzeć się w profesjonalnego fotografa i wykonać album z tej niezwykłej wędrówki. Partnerzy obsypujący się liśćmi, dzieci wykonujące zwierzaki z kasztanów, dziewczynka trzymająca bukiet liści na tle mocarnego drzewa. Warto, co jakiś czas robić sobie prezenty i zapełniać własną domową biblioteczkę cudownymi zdjęciami. Gwarantuję owocną współpracę, terminowość oraz wyborne kadrowanie. Zapraszam.

 

 

 

 

 

 

Fotografia żary

Zdjęcia Ślubne Świebodzin

Sesja Ślubna Frankfurt

 

Profesjonalna fotografia ślubna głogów, polkowice, kożuchów, lubin, legnica, katalogowa reklamowa, wysoki poziom oferowanych usług lubuski zakład, pracownia, studio , profesjonalne, bajkowe sesje plenerowe, zdjęcia portretowe akty , produktowe, wyjątkowe i niepowtarzalne ujęcia.

Łukasz Siemaszko Fotografia
Google

Kopiowanie i rozpowszechnianie testów, obrazów bez mojej zgody jest surowo zabronione.