Fotograf lubuskie

 

Profesjonalna Fotografia Ślubna, Reklamowe, Portretowa Łukasz Siemaszko zaprasza do współpracy.


Po zapoznaniu się z oczekiwaniami chętnie przygotuję dla Państwa indywidualną ofertę. Jednakże w zakładce oferta można zapoznać się z przykładowymi schematami ofert.

 

Poniżej galeria zdjęć na skróty :)

 

Galeria Fotografii Ślubnej i Reportażowej

Portrety

Sesja Ciążowa z Brzuszkiem

Zdjęcia Ciążowe

Fotografia Ciążowa

Zdjęcia Dzidziusiów

Fotografia Dziecięca

Sesje Noworodków

Reportaż z Chrztu

i wiele wiele innych, które można znaleźć w moim portfolio

 

 

 

 

 

 

sala na wesele lubuskie

Fotograf lubuskie, Zdjęcia Zielona Góra, nowa sól, sulechów

bobasowe sesje lubuskie

 

Zapraszam również na moją stronę w google +

 

 

 

 

 

 

 

 


Dzisiaj każdy fotograf doskonale wie, jak trudno często jest znaleźć klienta, ponieważ na rynku jest dzisiaj w tym zakresie bardzo duża konkurencja. Zazwyczaj klienci patrzą na to, jakiej jakości będzie fotografia, dlatego bardzo często chcą przed zleceniem fotografowi prac zobaczyć inne wykonane przez niego, najlepiej, gdy są to prace bardzo podobne do tych, które chcemy zlecić. Wtedy możemy zauważyć, jakiej są jakości i ocenić, czy takie wykonanie odpowiada naszym wymaganiom. Dlatego dzisiaj fotografowie wykonując zdjęcia wiedzą, że muszą przede wszystkim spełnić wymagania klientów, aby był on zadowolony z wykonanej pracy. Zadowolony klient bowiem z pewnością poleci usługi firmy swoim znajomym czy przyjaciołom, dzięki czemu fotograf może zdobyć wielu nowych klientów. Najczęściej okazjami, na jakie wynajmujemy fotografa, to okazje takie, jak na przykład wesela chrzciny czy inne imprezy, z których chcemy mieć pamiątki. Zaś zdaniem bardzo wielu osób zdjęcia są najlepszymi z pamiątek, które możemy sobie zapewnić. Dzisiaj fotografie bardzo często poza tradycyjna papierową formą są klientom dostarczane także na płytach, aby mogli oni w razie potrzeby obejrzeć je także na ekranie komputera.

 

 

 

 

 

 

 

 

Każdy artysta, w którego  kręgu zainteresowań leży akt artystyczny przyznaje, że obecnie tego typu prace cieszą się coraz większą popularnością i zdobywają sobie coraz większe uznanie rynku i krytyków. Większość artystów wprawdzie tworzy wyłącznie akt kobiecy, jednak są i tacy, dla których akt męski także jest bardzo udanym dziełem. Wystarczy jedyni odpowiednio przygotować się do jego wykonania.

 

 

 

 

 

Google

 

 

 

 

Targi Ślubne

Profejonalne Studio fotograficzne Agencja Zdjęciowa, Fotograf Ślubny Poznań

profesjonalna fotografia lubuskie

Ostatnio na jednym z portali spolecznościowych odnalazłam moją dawną koleżankę z gimnazjum. Chodziłyśmy razem do jednej szkoły, ale ona była o rok młodsza. Pomimo tego bardzo się zaprzyjaźniłyśmy. Razem na jednej z zielonych szkół dzieliłyśmy nawet pokój. Była to bardzo mila i sympatyczna dziewczyna, dobrze nam się razem rozmawiało i doskonale się rozumiałyśmy. Ale kiedy opuściłam gimnazjum nasze drogi zupełnie się rozeszły i kontakt całkowicie urwał. Trochę tego żałowałam, ale nie było nawet możliwości, by tę przyjaźń podtrzymywać. Ja miałam swoich znajomych, a ona swoich. I do tej pory nie wiedziałam co u niej. Jak wynika ze zdjęć umieszczonych na profilu Agnieszka została już prawie profesjonalnym fotografem. Znajdują się tam zdjęcia z różnych sesji. Widać, że bardzo dobry z niej fotograf ślubny i nie tylko. Sesje organizowała parom młodym nawet nad morzem. Oprócz tego są także zdjęcia jej koleżanek, które dla niej pozowały. Ale najbardziej chyba sprawdza się jako fotograf weselny, bo zdjęcia są bardzo oryginalne i profesjonalne. Zupełnie nie miałam pojęcia, że jest tak zdolna i że w ogóle zajmuje się fotografią. Może zbiorę się na odwagę i spróbuję odnowić znajomość.
 

Łukasz Siemaszko Fotografia
Google

Kopiowanie i rozpowszechnianie testów, obrazów bez mojej zgody jest surowo zabronione.